Nejbližší akce

Kontakt

Provoz zajišťuje:
ITV Public, s.r.o.
Žebětínek 59
612 00 Brno
Czech Republic

Redakce (korespondence):
ITV Public, s.r.o.
Americká 3
120 00 Praha 2


Email:
redakce@bojovesporty.cz
obchod@bojovesporty.cz
INFO

IAODG
26.01.2011
Administrator

IAODG s.r.o. - moderní metody boje
Metoda bojového systému International Association ODG (operational defence group) vychází z dlouhodobých zkušeností v terénu a byla navržena jako odborný vzdělávací program profesní obrany.
Tento bojový systém obsahuje souhrn účinných, jednoduchých a praktických obranných technik, využitelných k efektivní obraně jednotlivce a skupin v nejrůznějších podmínkách současného světa.

Vzhledem k eskalaci násilí a stále horší bezpečnostní situaci ve světě, se dá předpokládat minimálně stejné, ne-li vyšší ohrožení civilních osob působících při své práci v ,,horkých“ a nestabilních oblastech světa. I v oblastech zdánlivě klidných se situace může během několika hodin změnit a drobné místní problémy přerůst v otevřený ozbrojený konflikt, který bude ohrožovat nejenom místní obyvatele, ale i zahraniční občany vyskytující se v oblasti soukromě či pracovně.
Reakce oficiálních ozbrojených složek a to jak domácích tak zahraničních bývá pomalá a často ani nedojde k správnému a dostatečnému zajištění bezpečnosti soukromých osob, natož pak jejich majetku. Alternativu zajištění bezpečnosti v rizikových oblastech světa představují privátní bezpečnostní agentury.
Ty jsou na rozdíl od armád schopné reagovat mnohem rychleji a přizpůsobit se požadavkům zadavatele. Model přenesené strážní služby, doprovody osob či konvojů nebo v neposlední řadě výcvik a předávání zkušeností ať už pro samotné zaměstnance nebo vojenský personál, se osvědčil v několika zemích a při několika válečných konfliktech. Náš projekt nabízí tuto variantu pro privátní sektor.
To znamená zajištění bezpečnosti osob a majetku v rizikových oblastech světa střežením zájmových objektů, doprovody konvojů a osob a dalšími službami dle požadavků zadavatele.
 
Rozhovor s panem Gazdíkem, který 15 let působil ve francozské cizinecké legii a zároveň je  zakladetelem IAODG s.r.o. naleznete zde


Více informací naleznete na: www.iaodg.cz
                                          www.o-d-g.eu
Související články ZDE

video zdroj: youtube.com
zobrazeno: 8680 x

Diskuze

diskuze

Online Chat

svátek má  
dnes je  

Inzerce