Nejbližší akce

Kontakt

Provoz zajišťuje:
ITV Public, s.r.o.
Žebětínek 59
612 00 Brno
Czech Republic

Redakce (korespondence):
ITV Public, s.r.o.
Americká 3
120 00 Praha 2


Email:
redakce@bojovesporty.cz
obchod@bojovesporty.cz
INFO

Jak pracovat s portálem
26.07.2011

Potřebuješ poradit, tak nám napiš na redakce@bojovesporty.cz .
tel. kontakt: +420604127734

Co dělat, když se zaregistrujete na Bojovesporty.cz?

Jak správně vše nastavit:
1) Registarční údaje - jedná se o nastavení vašich osobních údajů, které jsou pro ostatní uživatele skryté a zobrazuje se jim jen vaše přezdívky ( Nick ). Když byste nechtěli být skryti, tak si dáte zaškrtnout ( Zobrazení údajů pro ostatní uživatele ).

2) Osobní údaje ( v registarci druhý zleva ) - zde si nastavujete svou přezdívku a fotky, či stručný popis o své osobě. Zároveň zde kliknutím na příslušné ikony můžete zažádat o více práv.

3) Klubové údaje ( v registraci třetí zleva ) - zde si nastavujete klub ve kterém cvičíte. Pokud vedete některý klub, tak si zde vyplňte prosím základní údaje. Následně při potvrzení zažádání se vaše žádost dostane k nám do redakce a my váš klub zviditelníme v sekci "Kluby". Pak si při vašem opětovném přihlášení do svého registračního rozhraní můžete více popsat svůj klub ( kde cvičíte, kdy, kdo vyučuje, www.adresu,.... + fotky ).
Tento popis je DŮLEŽITÝ a zobrazuje se i neregistarovaným uživatelům portálu Bojovesporty.cz  a tudíž i vašim potenciálním zájemcům o cvičení!

Pokud zde již svůj klub vidíte, tak se pod něj můžete zaregistrovat. Svolení, zda se budete pod tímto klubem ukazovat vám však musí ve svém registračním rozhraní potvrdit ten co zde založil váš klub ( tedy správce klubu - učitel ).

Pro inspiraci, jak by to mělo vypadat:
v sekci "Kluby" -  Kickbox Highland ( Vysočina )


4) Vložit inzerát ( v registraci čtvrtý zleva ) - zde můžete vkládat soukromou inzerci ( pokud něco sháníte, hledáte, nabízíte ).
Váš inzerát se zobrazí v sekci "Inzerce". Tato inzerce se bude zobrazovat cca. 14 dnů.
Jakékoliv komerční inzeráty ( např. na ehopy, firmy,....) budou z této inzerce vyřazeny. Jedná se o komerční inzerci a je potřeba nás kontaktovat na obchod@bojovesporty.cz .
Provozovatel portálu Bojovesporty.cz si vyhrazuje právo změny a úpravy inzerce bez souhlasu druhé strany.

5) Vložit článek ( zelené tlačítko ) - chcete dát vědět o náboru, semináři, závodech, školení, poslat reportáž, poslat článek a případně jej doplnit o fotky, či videa. Pak právě pro vás je určeno toto tlačítko.
Po kliknutí na něj se vám rozbalí formulář do kterého můžete dávat vaše příspěvky a po odeslání se nám dostaně tento příspěvek do redakčního systému. My rozhodneme, zda jej zařadíme a případně kde ( v jaké sekci ).
POZOR:
Pokud budete posílat některé texty, které kopírujete z jiných souborů na webu, tak je možné vkládat jen vaše autorské články. Popřípadě pokud přejímáte články odjinud  a máte souhlas autora, je důležité uvést zdroje ze kterých přejímáte články.

Fotky - pouze vkládat ve formátu JPEG
Nelze vkládat soubory PDF.

Videa - lze vkládat videa do velikosti cca. 100MB ( jen vaše autorská videa ) a v jakémkoliv kodeku ( např. VMV, MPEG2,MPEG4, AVI, DivX,...)
PS:
Každý zde může ze svého stylu, mistra, žáka udělat hvězdu v oblasti bojových sportů i umění. Nevytvářejme si zbytečné hranice mezi příznivci jednotlivých stylů, organizací a škol.

Děkujeme a těsíme se na vaše příspěvky, náměty či připomínky
S pozdravem
Redakce Bojovesporty.czzobrazeno: 7883 x

Diskuze

diskuze

Online Chat

svátek má  
dnes je  

Inzerce