Nejbližší akce

Kontakt

Provoz zajišťuje:
ITV Public, s.r.o.
Žebětínek 59
612 00 Brno
Czech Republic

Redakce (korespondence):
ITV Public, s.r.o.
Americká 3
120 00 Praha 2


Email:
redakce@bojovesporty.cz
obchod@bojovesporty.cz
INFO

Akreditovaný kurz na Instruktora sebeobrany
26.11.2014
Administrator

Tento kurs bych osobně doporučil těm, kdo se věnují trenérské činnosti v oblasti bojových umění a sportů nebo mají dlouholeté zkušenosti v bezpečnostních složkách. Mnoho z nás má nacvičené sebeobranné techniky, které je potřeba poopravit. Velice důležité je zbavit se navyklých chyb při provádění základních a pokročilých technik a to v návaznosti na celý průběh simulovaného napadení až do konečného znehybnění soupeře.  V reálné situaci by vás tyto chyby mohly stát život.

Sebeobrana Praha

 

Koncem října se uskutečnila první praktická část kurzu na Instruktora sebeobrany ve spolupráci s UK FTVS.V teoretické části byla prezentována historie sebeobrany se zaměřením na naše území a vybrané bojové sporty. Dále potom filosofie sebeobrany, vysvětleny jednotlivé fáze konfliktu a faktory střetnutí. Uchazečům o kurz byly zadány témata jejich závěrečných prací.
V praktické části se detailně vysvětlila sebebrana proti několika variantám rdoušení. Následovala obrana proti vyhrožování nožem s následným zajištěním na zemi. Uchazeči se seznámili s tréninkovými pomůckami jako jsou helmy a chrániče hrudi. Následoval trénink ve specilálních oblecích High Gear.

 

foto zdroj: archiv sebeobrana-praha.cz

Pro další zájemce o Instruktorskou licenci, na zákaldě které je možné si otevřít živnost, jsou vypsány termíny Trenérské školy na tomto odkaze: více zde. Termín podání žádosti je do 15.1.2015

více informací naleznete: sebeobrana-praha.cz

 

 zdroj: youtube.com
zobrazeno: 5887 x

Diskuze

diskuze

Online Chat

svátek má  
dnes je  

Inzerce